OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE.

NIEDZIELA – XXX  zwykła – 25. 10. 2020r.

1. Specjalna Msza św. dla dzieci I-wszo komunijnych i ich rodziców dzisiaj o godz. 16.

1. Nabożeństwo październikowe od poniedziałku do piątku po wieczornej

Mszy  św. w sobotę i niedzielę od 17/30.

10 różańca dla dzieci w kościele jest odwołana

Zachęcamy do modlitwy wspólnej w domach.

1. W sobotę 31 października o godz. 19 w kościele tak jak co roku zapraszamy na Noc Świętych.

Nasza modlitewna refleksja inspirowana będzie postacią 15-letniego bł. Carla Acutisa.

1. Za tydzień uroczystość Wszystkich Świętych zgodnie z zaleceniem ks. Abp Wojciecha Polaka

naszego ordynariusza ze względu na pandemię na cmentarzach tego dnia nie będzie Mszy św.

i procesji z modlitwą za zmarłych.

Natomiast w kościele będą odprawiane Msze św. wg. porządku niedzielnego.

1. Wszystkie spotkania, które odbywały się w naszej parafii są zawieszone aż do odwołania.

1. Biuro parafialne czynne jest wg. stałego porządku.

1. Intencje mszalne na przyszły rok można rezerwować w biurze parafialnym.

Przypominamy o uzupełnianiu intencji mszalnych dwa tygodnie przed terminem ich odprawienia.

Wymienianki za zmarłych jednorazowe i roczne można składać w biurze parafialnym.

Na stoliku znajdują się formularze.

Za zmarłych poleconych w wymieniankach jednorazowych będziemy się modlili na różańcu

od 2 do 8 listopada od godz. 17/30.

Przypominamy o obowiązku zakładania maseczek w kościele.

Informujemy, że w naszym kościele jednorazowo może przebywać 150 osób.

Dzieciom klas III przypominamy o odebraniu obrazka  w programie „Niedziela z owieczką”.

W minionym tygodniu wymieniono okna w zakrystii i pomieszczeniu dla ministrantów,

wymalowana została zakrystia i rozpoczęto montaż nowych mebli.

Dziękujemy wszystkim dobroczyńcom, którzy wspierają naszą parafię także wpłatami na konto.

/Nr konta 18 8167 0008 0000 1889 2000 0001/

W tym tygodniu odeszli do Pana śp. Ks. Bp Bogdan Wojtuś, Czesław Turczyn i Gertruda Szal.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… .

78113total visits,3visits today