NIEDZIELA – I Wielkiego Postu – 18. 02. 2024 r.

Zapraszamy do udziału w specjalnych nabożeństwach wielkopostnych:

GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym głoszonym przez ks. Jakuba w niedziele
o godz. 15.

DROGA KRZYŻOWA w piątki po Mszy św. o godz. 9/00 i 18 oraz dla dzieci
o godz. 16/00.

Spotkanie dla matek z kręgów szensztackich w piątek o godz. 16 natomiast o godz. 18/45 otwarte spotkanie dla małżeństw ze Siostrą Olgą z Szensztackiego Instytutu Sióstr Maryi. Spotkania odbędą się w domu parafialnym wejście od strony biura.

Msze św. w tygodniu oprócz piątku będą odprawiane w kaplicy, która jest ogrzewana. Okazja do spowiedzi św. codziennie przed poranną i wieczorną Mszą św.

Informacja dla narzeczonych:

Katechezy przedmałżeńskie w naszej parafii rozpoczną się w dzisiaj 18 lutego o godz. 14 w sali domu parafialnego wejście od strony biura. Następne spotkania zaplanowane są w kolejne niedziele Wielkiego Postu czyli do 24 marca w godz. od 14 do 16.

Ofiary składane do skarbony z napisem Jałmużna Postna przeznaczone są na pomoc ofiarom wojny na Ukrainie.

Dziękujemy dobrodziejom za ofiary na cele parafialne również te wpłacane na konto

Nr konta 18 8167 0008 0000 1889 2000 0001

W tym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej do Pana śp. Ryszard Plewa, Tadeusz Szóstak,  Marcin Spychalski, Emilia Lewandowska, Jan Wiśniewski.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

152401total visits,2visits today