NIEDZIELA – XII Zwykła – 23.06.2024 r.

1. W związku z zakończonym rokiem szkolnym zachęcamy uczniów i ich rodziców a także nauczycieli i wychowawców do modlitwy dziękczynnejNiech szczególną okazją ku temu będzie udział we Mszach św.

2. Msze św. w tygodniu zarówno poranne jak wieczorne odprawiane będą w kaplicy. Natomiast spowiadamy pół godz. przed Mszami św. w kościele.

3. Nabożeństwa czerwcowe po wieczornej Mszy św.

4. W przyszłą niedzielę przypada w naszej parafii całodzienna adoracja Najświętszego SakramentuSzczegóły za tydzień.

5. Rozpoczął się nabór kandydatów do seminarium, pochodzących z archidiecezji gnieźnieńskiej, którzy formację do kapłaństwa odbywać będą w Arcybiskupim Seminarium Duchownym w Poznaniu. Zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt pod numerem telefonu: 783 487 669. Niezbędne informacje możnauzyskać na stronie internetowej www.pwsd.archidiecezja.pl lub u własnego duszpasterza. W modlitwie indywidualnej iwspólnotowej pamiętajmy o ludziach młodych, którzy w tymczasie dokonują życiowych wyborów i rozeznają drogę powołania.

Na 13 lipca organizujemy wyjazd do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Oborach.

Koszt 70zł. Wyjazd o godz. 7/30 z parkingu przy kościele.

Zapisy: Jadwiga Szczepańska tel. 726 171 625, Mieczysława Błaszak tel. 692 623 575

Dziękujemy za ofiary na cele parafialne także te wpłacane na konto

Nr konta 18 8167 0008 0000 1889 2000 0001

Wszystkim, którzy rozpoczęli czas wakacji i urlopów życzymy szczęśliwego i bezpiecznego

wypoczynku. Niech piękno otaczającego nas świata prowadzi do uwielbienia Boga Stwórcy

w najdoskonalszej modlitwie jaką jest Msza św.

Wyjeżdżając na wakacje zaplanujmy udział we Mszy św.

W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana

śp. Beata Zalipska, Czesława Benedyczak.   Wieczny odpoczynek racz im dać Panie … .

160015total visits,7visits today