OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

                                          

NIEDZIELA – XXIV Zwykła – 24. 09. 2023r.

 

  1. Msza św. z udziałem dzieci w każdą niedzielę o godz. 10/30. Serdecznie zapraszamy!

 

  1. Krąg biblijny w poniedziałek po wieczornej Mszy św. w domu parafialnym. Zapraszamy osoby, które pragną żyć głębiej słowem Bożym oraz szukają czegoś więcej w życiu i swojej wierze. Spotkania będą odbywały się w każdy II i IV poniedziałek miesiąca.

 

 

  1. W sobotę kilku mężczyzn z naszej parafii uczestniczyło w VII Męskim Oblężeniu Jasnej Góry.

 

  1. Informujemy, że rezerwacji intencji mszalnych na pierwsze półrocze 2024r. będzie możnadokonywać od jutra w biurze parafialnym. Bardzo prosimy o zabranie ze sobą na kartce nr telefonu.

 

 

  1. ADORACJA i MODLITWA RÓŻAŃCOWA W PONIEDZIAŁKI i CZWARTKI. Różaniec poprowadzą w poniedziałek 13 i 14 róża ŻRMatek, w czwartek 1 i 2 róża ŻR Ojców. Od godz. 17 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od 17/30 różaniec.

 

  1. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych planujących chrzest swoich dzieci w październiku odbędzie się w piątek 29. 09. o godz. 19/00 /wejście od strony biura parafialnego/.

 

  1. Poświęcenie różańcy dla dzieci w 01.10. w niedzielę o godz. 10/30.

 

  1. W dniach 6 – 8 października w naszej Parafii odbędzie się Młodzieżowa Oaza Modlitwy. Przyjedzie młodzież z całej Archidiecezji, by przez trzy dni zatrzymać się i spędzić czas na modlitwie i we wspólnocie. Tematem tego spotkania będzie liturgia. Zapraszamy na to spotkanie młodzież, począwszy od VII klasy szkoły podstawowej. Wszelkie informacje i zapisy u księdza Jakuba, lub na parafialnym Facebook-u.

 

Spotkania Małżeńskie  – Wzmacniaj z nami swoje małżeństwo!

„Z przyjemnością informujemy, że  Spotkania Małżeńskie organizują weekend  dla wszystkich małżeństw i par, które żyją razem od wielu lat i nie mają przeciwwskazań do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego.  To wyjątkowy weekendowy warsztat doskonalący dialog małżeński. Odbędzie się 13-15 października w Gnieźnie. Serdecznie zachęcamy wszystkie parafialne małżeństwa i pary do wzięcia udziału oraz  podzielenia się tą informacją z osobami wokół nas, którym być może taki weekend mógłby być szczególnie pomocny.          Szczegółowe informacje i kontakt do organizatorów na stronie www.spotkaniamalzenskie.pl w zakładce terminy i ośrodek Gnieźnieński lub na FB:  Spotkania Małżeńskie – Ośrodek Gniezno

Przypominamy, że spowiadamy codziennie pół godz. przed Mszami św. o godz. 7 i 18.

Dziękujemy dobrodziejom za ofiary na cele parafialne również te wpłacane na konto

Nr konta 18 8167 0008 0000 1889 2000 0001

                   

 

143510total visits,1visits today