OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE.

NIEDZIELA – V wielkanocna – 15. 05. 2022r.

1. Krąg Biblijny we wtorek od godz. 19.
  1. W przyszłą niedzielę dzieci naszej parafii przystąpią do I-wszej Komunii Świętej.

W związku z tym na Mszę św. o godz. 10/15 zapraszamy osoby związane z tymi dziećmi.

Zbiórka dzieci z rodzicami o godz. 10/00 przed kościołem.

Próby codziennie po nabożeństwie majowym.

Druga spowiedź dzieci w sobotę od godz. 9/00. /książeczki/.

1. Nabożeństwa majowe dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16/30.

—————————————————————————————————————-

INICJATYWY w ramach przygotowania do historycznego wydarzenia w naszej parafii jakim będzie NAWIEDZENIE MATKI BOŻEJ W KOPII CUDOWNEJ IKONY JASNOGÓRSKIEJ w dniach 5/6 czerwca br.

• NABOŻEŃSTWA MAJOWE Z APELEM JASNOGÓRSKIM W MAJU O GODZ. 20/30
  • MISJE PEREGRYNACYJNE od 28.05. do 4.06. przeprowadzą OO.Paulini.

11.05. w środę w MDK w Barcinie odbył się uroczysty apel dla całej wspólnoty Zespołu Szkół

związany ze zbliżającą się Peregrynacją. Przedstawienie ukazuje historię i znaczenie Cudownej Ikony Jasnogórskiej. Będzie można je zobaczyć dnia 2.06. o godz. 16/30 w MDK.

Bardzo serdecznie dziękujemy organizatorom i wykonawcom.

Organizujemy pielgrzymkę autokarową do Francji w dn. 27.06. – 8.07.2022r.

Program, zapisy, informacje u ks. Proboszcza. Są jeszcze miejsca wolne.

W związku ze zbliżającym się Nawiedzeniem zachęcamy już teraz do dekorowania okien,

balkonów, obejść naszych domów dlatego dzisiaj po Mszach św. w sali przy zakrystii

a w tygodniu w biurze parafialnym można nabyć różne materiały m.in: obrazy, chorągiewki,

symbole religijne. Prosimy mieszkańców wsi o odnowienie i udekorowanie krzyży i figur.

Ofiary „ na uchodźców” można składać do skarbony z napisem lub na konto parafialne

z odpowiednim dopiskiem nr konta 18 8167 0008 0000 1889 2000 0001.

Dzieciom klasy IV b dziękujemy za zebrane pieniądze i zakup potrzebnych sprzętów

kuchennych dla uchodźców. Dziękujemy wszystkim darczyńcom !!!

Zgodnie z obietnicą organizujemy wyjazd dla najaktywniejszych uczestników Rorat 2021.

Wyjazd zaplanowany jest na 17 czerwca br. do Warszawy. W programie m.in. zwiedzanie

z przewodnikiem stadionu narodowego, starówki z katedrą i pobyt w ośrodku dla dzieci

niewidomych w Laskach szlakiem bł. Róży Czackiej. Szczegóły u ks. proboszcza i pani Uli.

Informujemy, że 17 czerwca w barcińskiej hali widowiskowo – sportowej wystąpi Zespół Pieśni i

Tańca Śląsk. Dochód ze sprzedaży biletów/cegiełek zostanie przeznaczony na pomoc Ukrainie.

Bilety na wydarzenie można nabyć w Miejskim Domu kultury w Barcinie.

W tym tygodniu z naszej parafii odszedł do Pana śp. Marek Pachnowski.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie … .

112399total visits,71visits today