OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE.

NIEDZIELA – XXX Zwykła – 24. 10. 2021r.

1. Dzisiaj przeżywamy Światowy Dzień Misyjny, który rozpoczna Tydzień Misyjny pod

hasłem: “SPOTKALIŚMY JEZUSA, WIĘC GŁOSIMY”

1. Krąg Biblijny w poniedziałek od godz. 19 w domu parafialnym.
  1. Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do piątku od godz. 18/30 natomiast w sobotę

i niedzielę od godz. 17/30.

Dziesiątka różańca dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16/30

1. 1 listopada w Uroczystość Wszystkich Świętych porządek Mszy św. tak jak w niedzielę czyli 7/00, 9/00, 10/30, 12/00 i 18/00.

Modltwy za zmarłych na cmentarzu w Barcinie od godz. 14/00 – początek przy bramie

od ul. Żnińskiej. Jednocześnie informujemy, że nie będzie Mszy św. na cmentarzu.

Przypominamy, że spowiadamy codziennie pół godz. przed Mszą św poranną i wieczorną.

W biurze parafialnym można rezerwować intencje mszalne na cały rok 2022

Rezerwujących prosimy by przygotowali nr tel. kontaktowego.

Za poleconych w wymieniankach jednorazowych będziemy się modlili od 2 do 7 listopada

od godz. 17/30. Składając prośbę o modlitwę za swoich zmarłych prosimy wybrać odpowiedni

dzień. W biurze parafialnym można składać wymieniaki roczne. Za zmarłych tam wymienionych

modlimy się przez cały rok w drugą niedzielę miesiąca przed Mszą św. o godz. 7, 9 lub 12.

Pamiętajmy, że modlitwa jest najwartościowszym i najskuteczniejszym darem dla tych, którzy

odeszli.

Prace w kaplicy dobiegają końca. W ubiegłym tygodniu zostały zamontowane mozaiki.

W tym tygodniu musimy zainstalować nagłośnienie i oświetlenie.

Już dziś mogę ogłosić, że uroczyste poświęcenie kaplicy i ołtarza zaplanowane jest na 14 listopada.

W ubiegłym tygodniu na kaplicę przekazano w biurze parafialnym i wpłacono na konto 600 zł.

Ofiary na kaplicę można składać w biurze parafialnym bądź też wpłacać na konto

z dopiskiem ‘na kaplicę’. Dziękujemy za ofiary dziś złożone.

/Nr konta 18 8167 0008 0000 1889 2000 0001/

Na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia przekazano 1123zł. Dziękujemy.

W tym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej do Pana:

śp. Edmund Rybczyński i Jan Kamiński.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie … .

99262total visits,3visits today