INTENCJE MSZALNE – 18. 02. – 25. 02. 2024 r.

                                                                    

 

 NIEDZIELA – I Wielkiego Postu – 18. 02.

  7/00 – śp. Kazimierz Bołka /od Adeli Kaśków/

9/00 – śp. Ewa Glapa – 1 rocz. śm. /od syna Roberta z rodz. i zięcia z córkami/

9/00 – śp. Irena, Antoni Chełminiak, Jerzy Wojciński i zm. z rodz.

9/00 – śp. Barbara Forgiel – 5 rocz. śm., Michał

10/30 – śp. Remigiusz Paliwoda – 32 rocz. śm. i Kazimierz Paliwoda

10/30 – śp. Tadeusz Szóstak /od żony Urszuli/

12/00 – śp. Lilianna Rybicka – im.

12/00 – śp. Ewa Piechocka – 22 rocz. śm.

18/00 – śp. Stanisław i Michał Jankowscy /od syna Ireneusza z rodz./

 

PONIEDZIAŁEK – 19. 02.

  7/00 – śp. Tadeusz Wieczorek / od Małgorzaty i Rafała Budzickich/

18/00 – śp. Maria Radzikowska – 2 rocz. śm.

18/00 – śp. Kamil Kamiński /od sąsiadów z ul. Mogileńskiej nr 16 i 18/

 

WTOREK – 20. 02.

  7/00 – śp. Andrzej Prusinowski / od Zakładu Pogrzebowego „Makowski”/

18/00 – śp. Edward Zysk /od sióstr Ewy i Maryli z rodzinami/

18/00 – śp. Stanisław Szwech /od wnuków Katarzyny, Kamili, Krzysztofa i Mateusza z rodzinami/

 

ŚRODA – 21. 02.

7/00 – śp. Bronisław Wiśniewski / od Zakładu Pogrzebowego „Makowski”/

18/00 – śp. Renata Puzio – ur. /od męża z dziećmi/

18/00 – śp. Eleonora Jędykiewicz – im.

 

CZWARTEK – 22. 02. – Święto Katedry św. Piotra

7/00 – śp. Irena Czaplińska /od Zakładu Pogrzebowego „Makowski”/

7/00 – śp. Ryszard Plewa /od Zakładu Pogrzebowego „Makowski”/

18/00 – śp. Piotr Krajewski – 5 rocz. śm.

 

PIĄTEK – 23. 02.

7/00 – śp. Kazimiera Rybczyńska /od Zakładu Pogrzebowego „Makowski”/

9/00 – śp. Stanisław Lotka /od sąsiadów/

9/00 – śp. Emilia Lewandowska /od sąsiadów z bloku 23 kl. V przy ul. Lotników/

18/00 – śp. Aurelia Jędro /od syna Tomasza z rodz./

18/00 – śp. Andrzej Prusinowski /od córki Darii z mężem i synem/

 

SOBOTA – 24. 02.

7/00 – śp. Henryk Sobierajski /od sąsiadów z bloku 23 kl. I przy ul. Lotników/

7/00 – śp. Stanisław Lotka /od Swędrowskich z dziećmi/

18/00 – śp. Czesław Linkowski – 14 rocz. śm.

18/00 – śp. Adam Przybysz – 1 rocz. śm. /od żony z dziećmi/

18/00 – śp. Tadeusz Szóstak /od Wiesławy i Jarosława Wachowskich z Oskarem/

 

NIEDZIELA – II Wielkiego Postu – 25. 02.

  7/00 – śp. Anna, Franciszek Frelichowscy i zm. z rodz.

9/00 – śp. Antoni i Teresa Łukowscy, Michał i Stanisława Mentel

9/00 – śp. Zofia i Antoni Lewińscy /od syna z rodz./

9/00 – śp. Henryk Sobierajski /od żony/

10/30 – śp. Szczepan Kiek, Józefa i Stefan Komarańscy

10/00 – śp. Kazimiera Rybczyńska /od siostry Ireny z rodz./

12/00 – śp. Tadeusz Piotrowski – 6 rocz. śm. i zm. z rodz. Piotrowskich i Litwin

12/00 –  z podz. za szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia

18/00 – śp. Bartosz Boliński /od członków Stow. Inżynierów i Techników Górnictwa /

 

 

 

 

 

148336total visits,1visits today